sayfa içeriği Bir örnek: Your SEO optimized title page contents

Eğitim materyalleri satış ve ilanları

Anacampus e-pazaryeri sitemizde özel eğitim kurumlarının ilanları yanı sıra aynı zamanda eğitim materyalleri satışı yapan firmalar mağaza açıp satış yapabilirler, yeni bir e-ticaret sitesi açmaktansa bu şekilde mağaza açıp ve istedikleri kadar ürün ekleyerek satışlarını arttırabilirler.

E-pazaryeri sitesinde mağaza açıp eğitimle alakalı materyaller satmak istiyorum...

Anacampus.com ’da satış yapmanın avantajları nelerdir?

     Ödeme sistemi avantajıyla müşterilerinizi eft ve havale ile uğraştırmadan kolaylıkla kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Bu müşterini için kendisini garantiye alma yoludur. Kargosunun taahhüt edilen tarihte ulaşmaması veya istediği gibi olmaması durumunda parasını geri alabilme imkânı tanır dolayısıyla müşterileriniz gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirler satışlarınız artar. Anacampus ödemelerinde iyzico ödeme sistemini kullanır ödeme sitemi ve komisyon oranları hakkında bilgi almak için iyzico ödeme sistemi yazımızı okuyunuz.

Mağaza üyelik şartları ve avantajları;

         Mağaza üyelik bedeli diğer pazaryeri sitelerine nazaran çok uygundur ve eğitim materyalleri satışı ve eğitim kurumları reklamı için oluşturulmuş bir pazaryeri sitesi olduğu için sizleri satış yapmak istediğiniz kişilerle de aynı zamanda buluşturuyoruz. Anaokulu malzemeleri satışı yapıyor iseniz aynı zamanda web sitemize ilan ekleyen anaokulu ve kreş işletmecilerinin de ziyaret ettiği bir site olduğu için ürünlerinizin doğru müşteri kitlesine görünmesini sağlar.

Seo uyumu site nedir?

       Seo ( arama motoru optimizasyonu) İngilizceden dilimize geçmiştir. Satışlarınızın iyi olması ve ilanlarınız kampanyalarınızı daha çok kişiye göstermeniz için sitenizin ve bir epazaryeri sitesindeki ilanlarınızın arama sonuçlarında üst sıralarında üst sıralara çıkması için sitenizin seo optimizasyonu sağlam olması gerekir. Bu sayede sayfanız arama motorları tarafından çabuk fark edilir ve kolay indekslenir. Sitenize ilan veya ürün eklerken girmiş olduğunuz anahtar kelimelerden kolaylıkla ilanınız üst sıralara çıkabilir. Anacampus özellikle seo optimizasyonu ile ön plana çıkan ve kolaylıkla arama sonuçlarında yükselebilen bir tasarıma sahiptir. Seo ile alakalı daha ayrıntılı bilgi almak için Anacampus seo uyumu makalemizi okuyunuz.

Mobil uyumlu site nedir avantajları?

      Günümüzde insanların telefonlarından internette dolaşmaları gittikçe artmaktadır fakat eski teknoloji kullanan sitelerin masaüstü bilgisayara göre hazırlanmış site temaları telefonların ekranlarında çok kullanışsız olmakta ve siteye giren insanların siteden ayrılmalarına sebep olur Bu yüzden sitenizin veya ilan verdiğiniz sitenin mobil uyumlu olması oldukça önemlidir. Anacampus mobil uyumlu bir epazaryeri sitesidir eklemiş olduğunuz mağazalar ve ilan sayfaları mobil de farklı bir şekilde görünür ve kullanıcılar aradıkların kolaylıkla ulaşabilirler. Mobil uyumla alakalı daha fazla bilgi için diğer Mobil Uyumlu Site Avantajları yazımızı okuyunuz.

İlan Verebilecek Kurumlar;

     Etüt eğitim merkezleri, özel kurslarmesleki eğitim kursları, dil kursları, yurtlar, anaokulları, kreşler, özel üniversiteler, devlet üniversiteleri, öğrenci aparatları, kolejler, temel liseler, özel eğitim merkezleri, dershaneler, ehliyet kursları, sürücü kursları, eğitim danışmanlık kurumları, rehabilitasyon merkezleri, kültür merkezleri, gençlik merkezleri, özel ders veren kurumlar, ödev evi, öğrenci koçluğu, yurt dışı eğitim danışmanlığı vb tüm eğitim kurumları ilan verebilir.Detaylı bilgi için eğitim kurumları ilanları makalemizi okuyunuz.

Bireysel satış ve bireysel özel ders ilanları konulu yazımızı ouyunuz.

Sınavlara Hazırlık ve Okula Yardımcı Kitaplar Satış;

    Kitap, ders kitapları, sınavlara hazırlık kitapları, aöf (açıköğretim) kitapları, kpss kitapları, ygs test kitapları, ygs tüm dersler kitapları, soru bankası. Lys hazırlık kitapları, ales kitapları, dgs kitapları, yds hazırlık kitapları, teog hazırlık kitapları, sınavlara hazırlık kitapları, toelf kitapları. Smmm yeterlilik kitapları, dhbt hazırlık kitapları, mbsts hazırlık kitapları, konu anlatımlı, tüm dersler kitapları.

Kültür Kitapları Satışı;

Anaokulu Ürün Tedarikçileri;

Ajanslar ve Matbaa Hizmeti Sağlayan Firmalar;

Eğitim Kurumları Mobilya Hizmeti Sağlayan Firmalar;

Kırtasiye ve Baskı Merkezleri;

Öğrenci Servisi Firmaları;

Eğitim Kurumları Hitap Eden Yemek ve Kantin İşletmecileri;

Yayınevleri;

Akıl ve Zekâ Oyunu Tedarikçileri;

Eğitim Kurumlarına Hitap Eden Bilişim Yazılım Ürünleri;

Dijital Kitap, Dergi, Ders Notları, Yazılım, Online Sözlük vb. Dijital Ürünler Satışı;

Özel anaokulları ve özel kreşlerin tanıtımı nasıl yapılır
blog.anacampus.com

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*