sayfa içeriği Bir örnek: Your SEO optimized title page contents

Elektro gitar dersleri

Elektro gitar , eğitimi, kursu, fiyatları , püf noktaları, sertifika, ücretleri , dersleri, elektro gitar kursları

Elektro gitar dersleri 

Elektro gitar, başta rock müziğin yanı sıra pop jazz, blues, funk, ve başka birçok müzik türünün en beğenilen enstrüman aletlerinden biridir.

“Elektrogitar” öğrenirken ilk olarak;

Elektrogitara giriş,

Elektrogitarı tutuş,

Pena kullanımı ve egzersizlerle başlar.

 İlerleyen eğitimlerde armoni bilgisi gamlar, akorlar vb. çalma metotlarıyla sürdürülür. Sonrasında öğrencilerin müzikal beğenisine göre repertuar çalışmalarıyla devam edilir.

        Elektro gitar dersleri nde öğrencilerin çalmak istediği tarz ve eserleri öğrenmeleri, öğrendikçe keyif almaları, eğitimlerini pekiştirici yönde etkisi vardır. Öğrencilerin topluluk önünde yeteneklerini sergileyebilmeleri çok önemlidir bunun için yapılan provalar ve çalışmalar eğitimin bir parçasıdır ve öğretmenleri ile beraber konserlere katılım sağlanması ve heyecanın atılması önemlidir.

        Genel olarak gitar dersleri verilen kurumlarda, aynı zamanda “elektro gitar dersleri “ verilmektedir. Elektro gitar dersleri daha çok 4-5 kişilik grup halinde verilmekte ve bu gruplar öğrencilerin yaşlarına ve seviyelerine göre ayrılmaktadırlar. Profesyonel bir elektro gitarist olmak için 4 seneye kadar eğitim süresi devam ettirilebilir.

       Elektro gitar kursu püf noktaları araştırılıp ilk önce doğru enstrüman öğrenmeye karar verip vermediğimizi öğrenmemiz gerekir. Bazen özellikle öğrenciler enstrüman çalma hevesiyle çok iddialı enstrümanlar çalmak için çeşitli kurslara gidiyor ve fiyatları yüksek olan bu kurslardan zamanla sıkılıp ayrılıyorlar.

       “Elektro gitar dersleri daha çok İstanbul’da yaygın olarak verilen bir eğitim en fazla Şişli Beylikdüzü, Bakırköy, Kadıköy, Pendik, Maltepe, Bahçelievler, Ümraniye ’de rağbet görmektedir. Elektrogitar dersleri youtube dan ders videoları izlenerek de öğrenilebilir. Veya birçok sanat kursunun elektro gitar dersleri videolu anlatım sitelerine yüklenmiş, buradan öğrenciler indirerek sürekli olarak tekrar edebilirler.

Elektro Gitar Kursu Fiyatları

       Elektro gitar kursu fiyatları ilden ile değişmekte ama ortalama olarak bir değer verecek olursak saatlik ücretleri İstanbul’da 50 tl-100 tl arasında iken diğer illerde 30tl-60 tl arasında değişmektedir. Kişilerinde bireysel çalışması ve gayreti öğrenim sürelerini ciddi şekilde etkilemektedir. Elektro gitar eğitimine 9-10 yaşlarından itibaren katılım sağlanabilir. Milli eğitimle anlaşmalı bazı eğitim kurumları M.E. B onaylı sertifika vermektedir.

      Elektro gitar kursu veren kurumları incelemek fiyat ve kampanyalarını öğrenmek en uygun kursları bulmak için TIKLAYINIZ.

 Adobe Illustrator
blog.anacampus.com

5 Yorum

  1. gitarci

    özet olmuş

  2. Burcu

    Pratik güzel bilgiler Espas Sanat

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*