sayfa içeriği Bir örnek: Your SEO optimized title page contents
KOSGEB girişimcilik eğitimi nedir?

KOSGEB girişimcilik eğitimi nedir?

KOSGEB girişimcilik eğitimi KOSGEB yeni girişimci destekleme hibe ve kredilerinden faydalanmak için katılması zorunlu bir eğitimdir KOSGEB bu eğitimleri eğitim kurumlarına ihale eder ve İŞKUR KOSGEB ve eğitim kurumları ortak olarak bu eğitimleri verir.

Okula gitmek istemeyen çocuğa ne yapmalı?

Okula gitmek istemeyen çocuğa ne yapmalı?

Okul Fobisine Sahip öğrenciler... Yıllardır devam eden okul fobisi , diğer bir deyişle okul korkusu hep var olan ki zaman geçtikçe çağdaş dünyanın önemli probleminden olmaktadır. Velileri çocuğum okula gitmek istemiyor, kreşe gitmek istemiyor, anaokuluna gitmek istemiyor deyip ne yapabilirim sorusunu yönelttiği karmaşık bir durum.

Kurban bayram tatili kaç gün 2016

Kurban bayram tatili kaç gün 2016

Toplamda 9 gün tatil Hepimizin heyecanla beklediği kurban bayramına çok az kaldı peki kaç gün tatil olacak? Bu sorunun cevabı belli oldu tam 9 günlük bir tatil bizi bekliyor. Çalışanlarında Cuma gününden itibaren izinli olması ile toplamda 9 gün tatil.

Temel Lise Nedir?

Temel Lise Nedir?

Eğitim sisteminde son yıllardaki değişikliklerin bir ürünü olarak temel lise, bu senede gereken ilgiyi görecek gibi. Devlet teşvikiyle de beraber veliler çocuklarını daha kaliteli bir okulda okutmak için çaba sarf ediyor.Temel lise özellikle de çocuğunu özel okula gönderemeyen veliler için bir fırsat kapısı.

anacampus

anacampus

Anacampus c2c e ticaret ilan modelinin hizmet sektörüne uyarlanmış halidir. Bir tur çevrimiçi ilan sitesidir. Sektör olarak eğitim sektörü ve bu sektörle bağlantılı ilanları barındıran bir web portalıdır. İçeriğinde özel üniversiteler, özel okullar, temel liseler, etüt eğitim merkezleri, kurslar, yurtlar apartlar, ehliyet kursları, anaokulu ve kreşler, özel ders verenler, rehabitilasyon merkezleri, eğitim materyalleri satışı yapan firmalar, kültür ,akademi ve gençlik merkezleri , çevrimiçi eğitim yapan firmalara kadar birçok eğitimle alakalı hizmet ve ürün satışı yapan firmalara ilan ve reklam imkânı sunar.